Με περισσότερους απο 30 αθλητές και αθλήτριες συμμετείχε ο σύλλογος στον
αγώνα 10 km που έγινε στην διαδρομή Αγιόκαμπος-Βελίκα στα πλαίσια των
εκδηλώσεων ΜΕ ΘΕΑ ΤΟ ΑΙΓΑΙΟ 2017.
Αξίζει να αναφέρουμε ότι η αθλήτρια του συλλόγου Χαροκόπου Ευανθία κατέλαβε την δεύτερη θέση στην κατηγορία γενικής γυναικών.Μπράβο στην Ευάν και σε όλους όσους εκπροσώπησαν επάξια το συλλογό μας.
Αξίζει να αναφέρουμε ότι η αθλήτρια του συλλόγου Χαροκόπου Ευανθία κατέλαβε την δεύτερη θέση στην κατηγορία γενικής γυναικών.Μπράβο στην Ευάν και σε όλους όσους εκπροσώπησαν επάξια το συλλογό μας.
![Φωτογραφία του χρήστη Σύλλογος Δρομέων Υγείας Αγιάς.](https://scontent-mxp1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/20604283_160185207883955_6415276531404218866_n.jpg?oh=becc8f031f7074c888f607418fca576e&oe=5A2C4EB9)
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου